ПолiтДумка

Кислиця: Російські байки про «один народ» спростовані на бойовищах Донбасу

30 августа
05:30 2021

Байки про «один народ» та «неспроможність» України, які поширюються Росією, спростовані на бойовищах Донбасу, заявив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Нью-Йорку.

«Росія прорахувалася, коли спробувала відмовити українській нації у праві на існування. Байки про «один народ» та «неспроможність» Української держави спростовані на бойовищах Донбасу, де було зупинено агресора», — заявив Кислиця на урочистостях, організованих Громадським комітетом Об’єднання українців Америки «Самопоміч» у Нью-Йорку. Цими заходами завершився святковий тиждень з нагоди 30-річчя незалежності України.

За словами Кислиці, в України багато ворогів, але найгірший ворог — «наші чвари одне з одним». «Це те про що мріє наш ворог, щоб ми знекровили себе самі. Не дамо цьому статися!» — закликав дипломат.

Найміцнішою формою єднання народу він вважає спільні цінності та любов до своєї землі: «Саме це робить населення певної території єдиним народом, величним у своєму розмаїтті».

Читайте також: Переважна більшість українців не згодна з тезою Путіна про «один народ»

При цьому постпред зауважив, що це стосується як України, так і США, — але не Росії. «Там обрали інший спосіб самоідентифікації – через агресію до інших. Шлях завідомо програшний у стратегічній перспективі й неприйнятний для абсолютної більшості міжнародного співтовариства», — наголосив Кислиця.

Тому Росія, за його словами, марно розраховувала на мовчання світу у відповідь на збройну агресію проти України. Підтвердженням цьому є щорічні резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо Криму та Донбасу, а також успішний інавгураційний саміт Кримської платформи.

Читайте також: Зеленський: Якби ми були з росіянами одним народом, у Москві ходили б гривні

«Це яскраві свідчення того, що Україна разом зі світовою спільнотою не зупиняться до остаточного визволення всіх тимчасово окупованих територій, відновлення територіальної цілісності нашої держави у межах міжнародно визнаних кордонів», — зазначив постійний представник України при ООН

Як повідомлялося, 12 липня президент РФ Путін опублікував статтю «Про історичну єдність росіян та українців». У ній проводиться  думка, ніби українці та росіяни є одним народом.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Бавария нацелилась на игрока Ливерпуля

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!