ПолiтДумка

Кива знову грався своїм… мобільним пристроєм під час засідання Ради: у Мережі з’явилося фото

Июль 04
13:50 2020

Нардеп Ілля Ківа, який має репутацію одіозного навіть в середовищі, що складається суцільно з одіозних політиків, знову був спійманий журналістами за пікантним заняттям. І знову депутат “засвітив” у скандалі свій мобільник.

Нагадаємо, в минулому році депутат з фракції ОПЗЖ був спійманий журналістами за доволі дивним, як для парламентської зали, заняттям. Після листування з дівчиною, яка у нього в мобільнику позначена як Юля Конкурс Краси Одеса (згодом з’ясувалося, що вона модель), нардеп вимкнув телефон і почав мацати себе за геніталії.

У той же день відео облетіло весь Інтернет, і вже наступного дня спікер Дмитро Разумков просив своїх колег не їсти на робочих місцях, не палити в залі парламенту і не задовольняти інші свої фізіологічні потреби. Останнє прохання зустріли схвальними оплесками і сміхом залу.

Після цього нардеп із завидною постійністю попадався журналістам за розгляданням еротичних знімків та непристойного відео. А зараз журналісти censor.net його знову спіймали на новому пікантному листуванні.

Народний обранець листувався з дівчиною на ім’я Яна Блядінська (яке чудернацьке прізвище). Співрозмовниця надіслала йому фото дитини, що купається в морі.

Депутат не забарився з відповіддю на фото. Він прокоментував його вельми своєрідно.

“3000 тобі 7500 табір 5… Діма 1000 твоя мама. 16 000 – витрачені гроші на цьому тижні на тебе. Утримання і знаходження охоронця 1500 – щотижня щомісячна зарплата. оплата оренди будинку”, – написав він дівчині.

Що вона йому відповіла, невідомо, бо під час цього листування депутату прийшло повідомлення від Telegram-каналу Models market channel. Це російський ресурс, що має репутацію “агентства побачень з моделями”.

Причому підписка на цей канал не безкоштовна. Вона вартує 500 доларів. А для того, щоб стати VIP-клієнтом цього ресурсу, потрібно субсидувати в нього 1 500 доларів.

Нагадаємо, цей же Ілля Ківа радив пенсіонерам продавати нирки і печінку, щоб оплатити комуналку і ще півтора року безбідно прожити”.

The post Кива знову грався своїм… мобільним пристроєм під час засідання Ради: у Мережі з’явилося фото appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Mozilla сократит примерно четверть персонала из-за пандемии коронавируса

Mozilla сократит примерно четверть персонала из-за пандемии коронавируса

Читать всю статью

Мы в соцсетях