ПолiтДумка

Київстар обіцяє повернути гроші за втрачений або вкрадений телефон

05 сентября
17:27 2020

Один з найбільших операторів стільникового зв'язку в Україні Київстар прийняв рішення переглянути пункти договорів про страхування мобільних телефонів. Пропонується, повернення грошей власнику страховки, якщо у нього вкрадуть телефон.

Компанія Київстар пропонує своїм абонентам підписати один з варіантів страхових пакетів: «Захист» та «Захист». Страхові виплати незабаром підвищать, але зате і «булочок» буде більше. Розмір страхових виплат підвищується в деяких випадках втричі. Наприклад, страховий пакет «Захист» передбачає підвищення з 600 до 1500 гривень.

Для власників телефонів з операционкой Android / WindowsPhone / iOS), то виплата складе 3500, замість колишніх 1200 гривень. Страховка «Захист» для телефонів без ОС підвищення буде не таким значним. Якщо раніше по страховці можна було отримати 1000 гривень, то зараз ця сума збільшена до 1500. Київстар обіцяє повернути гроші за втрачений або вкрадений телефон Згідно з новими змінами пакету «Захист», нові абоненти повинні будуть оплачувати страховку в розмірі 1,5 гривень в день або 10,5 в тиждень, «Захист», відповідно, підвищує щоденний внесок до 2 гривень або до 14 гривень в тиждень.

Для користувачів, які давно користуються страховками від Київстар, виплати становитимуть 7 або 14 гривень щотижня. Будь-який бажаючий може підключитися до страхових пакетів від Київстару "Захист" або «Захист» на офіційному сайті мобільного оператора.

Відмовитися від страховки теж дуже просто: відправте SMS-повідомлення зі словом СТОП на короткий номер 6911 або зателефонуйте за цим коротким номером оператору.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Київстар розширив можливості деяких тарифних планів без збільшення їх щомісячної вартості.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Toyota построит в США завод по производству аккумуляторов для электромобилей стоимостью $1,29 миллиарда

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY