ПолiтДумка

Київстар почне брати з абонентів гроші за інтернет-трафік

Октябрь 20
11:02 2020

Київстар вводить окрему тарифікацію послуг для абонентів передоплати. Нові тарифи вступлять в дію з 21 жовтня. З четверга один мегабайт трафіку мобільного інтернету у мережі Київстар буде коштувати десять копійок.

Мобільний оператор анонсував, що всі послуги, включаючи інтернет, дзвінки на міські номери, інтернетом, СМС-повідомлення, будуть тарифікуватися окремо у тому випадку, якщо у вас немає грошей на рахунку.

Якщо гроші на рахунку є і місячний тариф оплачений, тоді ніяких додаткових коштів з рахунку Київстар знімати не буде. Якщо ж у вас недостатньо грошей на рахунку, щоб оплатити черговий пакет послуг, тоді тарифи на використання інтернету та інших послуг будуть такими:

  • Вихідні СМС-повідомлення на всі мережі в межах України — одна гривня за штуку.
  • Вихідні СМС-повідомлення на закордонні номери — три гривні за штуку.
  • Вихідні MMS-повідомлення в мережі Київстар — одна гривня за штуку.
  • Дзвінки на мережі фіксованого стаціонарного зв'язку по всій території країни, а також на номери з кодами 092 і 094 — 1 гривня 50 копійок за хвилину.

Київстар почне брати з абонентів гроші за інтернет-трафік За доступ до Інтернету абонентам доведеться заплатити десять копійок за мегабайт. Оплата буде діяти протягом усього дня, навіть якщо абонент поповнить свій рахунок. А вже з наступного дня знімуться гроші за стандартний пакет послуг.

Нагадаємо, з 15 жовтня по 30 грудня включно в мережі Київстар діє акція "Щасливий день", в рамках якої абоненти Київстар зможуть один день на тиждень безкоштовно користуватися безлімітним мобільним інтернетом і дзвінками в мережі оператора.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Бангладеш силовики відкрили вогонь по демонстрантах: є загиблі

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".