ПолiтДумка

Київстар пропонує своїм абонентам безкоштовно користуватися послугами до кінця року

Октябрь 19
19:12 2020

Абоненти Київстар матимуть змогу один день на тиждень безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора, навіть якщо у них закінчилися кошти на рахунку. Така акція буде діяти до 31 грудня 2020 року включно. Називається вона "Щасливий день" та діє для всіх абонентів з тарифами передплати та з тарифом "Все разом".

Для підключення послуги достатньо зателефонувати на безкоштовний номер 222, або
надіслати запит *222#. Після активації послуг абоненти Київстар отримають відповідне SMS-повідомлення і протягом доби у них будуть діяти безлімітний мобільний інтернет та нетарифіковані хвилини для дзвінків у мережі Київстар. Кожного тижня абоненти зможуть підключати таким чином новий пакет послуг на 24 години.

Участь в акції "Щасливий день" абсолютно безкоштовна. Підключатися абоненти Київстар зможуть з 15 жовтня до 30 грудня включно.

Київстар пропонує своїм абонентам безкоштовно користуватися послугами до кінця року

Зверніть увагу, акція не діє на тарифи зі спеціальними умовами: "Все разом 4G", "Роутер 4G", "SIM для пристроїв", "Smart SIM", "Київстар Домашній 4G", "Професіонал". На всі інші тарифні плани послуга "Щасливий день" діє.

Раніше повідомлялося, що Київстар запустив свій найдорожчий тарифний план Smart Business + вартістю 1200 гривень на місяць.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Биатлон: вместо Пекина этап Кубка мира примет Нове Место

Читать всю статью

Мы в соцсетях