ПолiтДумка

Київстар запустив три вигідних тарифи з необмеженими послугами: всі деталі

Сентябрь 09
11:04 2020

Київстар переглянув умови старих тарифів, а також запустив на початку вересня три нових тарифних плани для своїх абонентів. Нова лінійка тарифів "Без кордонів" може бути визнана однією з найкращих у цього мобільного оператора, з урахуванням співвідношення ціни і якості.

Сюди входять три тарифи: "Спілкування без кордонів", "Відео без кордонів" і "Розваги без кордонів".

У тарифний план "Спілкування без кордонів" входить шість тисяч мегабайт мобільного інтернету, безлімітний зв'язок з іншими абонентами Київстар, а також шістдесят хвилин дзвінків на інші оператори і за кордон. Вартість даного пакета послуг становить 125 гривень на місяць, а це приблизно 4,46 гривні на добу. Київстар запустив три вигідних тарифи з необмеженими послугами: всі деталі У ще один тариф цієї лінійки "Розваги без кордонів" входить дванадцять гігабайтів інтернету, безліміт в Мережі і сто двадцять хвилин дзвінків за кордон та на інші українські номери. Ціна такого тарифу за чотири тижні становить 175 гривень, або ж 6,25 гривень в день.

У тарифі "Відео без кордонів" передбачено найбільше послуг в рамках цієї лінійки. Це вісімнадцять гігабайтів мобільного Іінтернету, 180 хвилин дзвінків на інші оператори і за кордон, 180 СМС і повний безліміт в мережі Київстар. Вартість даного пакета послуг — 225 гривень за чотири тижні, а це трохи більше восьми гривень в день. Доступ до соціальних мереж і мессенджерів в рамках тарифів лінійки "Без кордонів" повністю необмежений.

Раніше повідомлялося, що Київстар буде повертати гроші власникам мобільних телефонів, які придбають страхові пакети "Захист" і "Захист+".

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Заради економії: Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Заради економії: Маск збирається перебратись з Каліфорнії в Техас

Читать всю статью

Мы в соцсетях