ПолiтДумка

Київстар змінює інтернет-політику: інтереси багатьох абонентів будуть сильно ущемлені

Сентябрь 29
19:00 2020

З одного боку, Київстар робить грандіозний подарунок своїм абонентам. Але з іншого — виявилося, що ціла категорія користувачів дуже сильно постраждає. У чому підступ нової інтернет-політики одного з найбільших стільникових операторів України?

У Київстарі вирішили змінити «Політику справедливого користування мережевими ресурсами». В результаті, ті користувачі, для яких мобільний інтернет є головним способом виходу у всесвітню павутину, залишилися біля розбитого корита. Найбільш активні споживачі гігабайтів після вичерпання певного ліміту отримають зниження швидкості передачі сигналу. Це дуже незручно для тих, хто зі свого смартфона роздає інтернет на кілька домашніх гаджетів, щоб вся сім'я могла безперешкодно виходити в Мережу.Київстар змінює інтернет-політику: інтереси багатьох абонентів будуть сильно ущемлені Таким чином, збільшивши доступний інтернет в тринадцять разів для абонентів, які в день використовують не більше 1 гігабайту трафіку, Київстар ущемив інтереси «оптових» споживачів інтернету, для яких введення місячного ліміту в 40 гігабайтів стало неприємним сюрпризом.

Абоненти, для яких мобільний інтернет є основним, на місяць використовують близько 60 гігабайт. Це не так вже й багато, в день виходить всього 2 гігабайти, які витрачаються одночасно з декількох пристроїв: комп'ютера, телевізора, планшета і смартфонів всіх домочадців. Виходить, що їх зі зміною політики Київстару чекають проблеми з доступом до віртуального світу.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Київстар спростив процедуру поповнення рахунку. Як можна швидко і без проблем оплатити тарифний план?

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Realme C20 представлен официально

Realme C20 представлен официально

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".