ПолiтДумка

Кличко просить уряд дозволити послаблення карантину в Києві, незважаючи на недотримання одного з критеріїв

Май 22
13:19 2020

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до українського уряду з проханням дозволити послабити карантин у столиці, незважаючи на недотримання одного з критеріїв, необхідних для пом’якшення обмежувальних заходів. Відповідне прохання до уряду Кличко озвучив під час брифінгу сьогодні, 22 травня.

Так, мер столиці повідомив, що для ослаблення карантину Київ не відповідає критеріям, визначеним Міністерством охорони здоров’я, однак він звернувся до Кабміну з проханням дозволити в поточній ситуації запустити роботу громадського транспорту з 23 травня і відкрити метро з 25 травня.

“З 23 травня столиця планувала почати наступний етап послаблення обмежень. Підкреслюю, з дотриманням всіх норм і регламентів. Сьогодні МОЗ заявило, що Київ і ще 11 регіонів не відповідають критеріям другого етапу ослаблення обмежень”, – сказав Кличко.

Зокрема, одним з критеріїв визначається допустима норма хворих – 12 осіб за тиждень на 100 тис. населення. У Києві зараз цей показник складає 15 хворих на 100 тис. людей.

Тим не менше, за словами Кличка, за останні шість днів захворюваність в столиці була в межах визначеної урядом норми.

“Тому я звертаюся до уряду з наступним. Дозволити Києву розпочати другий етап послаблень. Але не всіх. А тих, які критично необхідні місту і бізнесу. Зокрема: відновити роботу наземного громадського транспорту і торгових закладів в 1000 квадратних метрів – з 23 травня. І не відкривати поки дитячі та спортивні майданчики. Метро відкрити, як і планували, 25 травня. Тому що в місті відбувається транспортний колапс”, – заявив мер столиці.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров’я України повідомили, що майже половина регіонів виявились не готовими до другого етапу пом’якшень.

The post Кличко просить уряд дозволити послаблення карантину в Києві, незважаючи на недотримання одного з критеріїв appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Apple начала продавать восстановленные iPhone XR

Apple начала продавать восстановленные iPhone XR

Читать всю статью

Мы в соцсетях