ПолiтДумка

Кличко здав повторний тест на COVID-19 — результат невтішний

Октябрь 28
17:54 2020

Чинний київський градоначальник Віталій Кличко продовжує боротися з коронавірусом. Мер столиці здав повторний тест на COVID-19, але він теж виявився позитивним. Віталій Кличко розповів про своє самопочуття і протіканні коронавірусної хвороби.

За словами глави КМДА, він намагається триматися бадьоро, знаходиться на самоізоляції, але при цьому продовжує працювати. Віталій Кличко підтримує постійний зв'язок з усіма міськими службами в телефонному режимі.

«Відчуваю себе добре, бадьоро. Весь час на телефоні, на зв'язку з міськими службами. Багато роботи, незважаючи на те, що сиджу вдома на самоізоляції», — розповів Віталій Кличко на брифінгу в середу, 28 жовтня.Кличко здав повторний тест на COVID-19 - результат невтішний Київський голова також висловив надію, що наступний COVID-тест покаже негативний результат, і він зможе вийти на роботу. Що стосується самопочуття, то за словами Кличка, у нього трохи осип голос, пропало нюх, але завдяки спортивній загартуванню та міцному імунітету, йому вдається «відбиватися від вірусу».

Відзначимо, що Віталій Кличко був змушений пропустити місцеві вибори, що пройшли в Україні в неділю, 25 жовтня 2020 р, оскільки напередодні тест на коронавірус, який пройшов мер, показав позитивний результат.

Крім виконання поточних обов'язків у столичного мера є ще одне важливе завдання. Віталій Кличко розповів, що активно готується до публічних дебатів зі своїм суперником на пост глави КМДА Олександром Поповим.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ученые вырастили фрагмент мозга при помощи специального принтера

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".