ПолiтДумка

Комаровський розповів, чому в українських школах неправильно борються з коронавірусом

Сентябрь 29
15:50 2020

Доктор Євген Комаровський прокоментував можливе зростання захворюваності коронавірусом з середини жовтня через повне ігнорування запобіжних заходів у школах. За словами медика, в навчальних закладах дотримуються не тих заходів, які дійсно необхідні, щоб діти не підхопили вірус.

"Те, що в наших школах називається« заходами», це, в більшості випадків, з епідеміологічної точки зору — абсолютна маячня. Ось ці діти нещасні в масках на прогулянках. Це — маячня. Це — закриті класи, які опромінюють ультрафіолетом, це діти, які миють руки з ранку до ночі … ", — зазначив Комаровський.

Комаровський акцентує увагу на тому, що в школах потрібно в першу чергу провітрювати класи, запастися термометрами і гігрометрами, щоб котролювати температуру і вологість повітря, а не "відмивати гроші на масках, санітайзерах, на митті підлоги хлоркою, на нещасних дітях в масках".

"Так це ж треба, скільки розуму, щоб знизити там температуру — провітрити. А якщо не дай Бог, відкрили вікно, а потім у Васі — соплі, прибіжить ж його особливо розумна розлючена мати з криком:« Що ж ви довели мою нещасну дитину і заразили її вашим сквозняком коронавірусів! ", — заявив Комаровський.

Комаровський вважає, що в українських школах по відношенню до запобіжних заходів, пов'язаних з коронавірусом, відсутня логіка і здоровий глузд.

"Коли страхи батьків або переконаність батьків у тому, як треба дбати про здоров'я дітей, визначають політику держави, конкретної школи, де вони вважають, що повинні поставити кварцову лампу і натопити добре. А це маячня все", — додав медик.

Раніше Євген Комаровський розповів, як щеплення від грипу може допомогти в разі коронавіруса.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Суд вынес приговор украинцу за публикации о «российском Крыме» в соцсетях

Суд вынес приговор украинцу за публикации о «российском Крыме» в соцсетях

Читать всю статью

Мы в соцсетях