ПолiтДумка

Комітет ВР із прав людини не отримував матеріалів щодо звільнення Денісової – депутат

30 мая
20:49 2022

Профільний Комітет Верховної Ради України не отримував матеріалів щодо звільнення Уповноваженої ВР з прав людини Людмили Денісової.

Про це голова комітету Дмитро Лубінець (депутатська група «За майбутнє») повідомив у коментрі Укрінформу.

«На комітет наразі не надходило жодних матеріалів щодо цього питання», – зазначив він.

Комітет Верховної Ради з прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономній Республіці Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин є профільним у питанні звільнення омбудсмена.

Як повідомляв Укрінформ, Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що 31 травня їй мають намір оголосити недовіру.

Читайте також: У МЗС засудили вбивство французького журналіста на Луганщині: перелік злочинів рф збільшується

За її інформацією, народним депутатам надійшло повідомлення, в якому йдеться про те, що після наради у Президента було «ухвалено рішення про звільнення омбудсмена». Депутатів просять підписати підписні листи про висловлення недовіри Уповноваженому з прав людини. Після збору підписів питання про звільнення омбудсмена має бути розглянуте парламентським комітетом, а потім — на засіданні Верховної Ради.

Фото: Дмитро Лубінець


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Не обмежуйте себе. 6 ефективних методів для поліпшення швидкості домашнього Wi-Fi

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!