ПолiтДумка

Компенсація за репресії: Тимошенко отримала від США 150 млн грн

Май 06
14:02 2020

tymoshenko

Юлія Тимошенко, лідерка партії “Батьківщина”, отримала від США майже 150 млн грн компенсації за політичні репресії. Так, Техаська компанія заплатила Тимошенко дану суму в якості компенсації за політичні репресії.

Декларація з відповідним доходом українського політика була опублікована на сайті НАПКА.

В цій декларації Юлія Тимошенко повідомила, що отримала 148 345 441 грн в якості компенсації шкоди, завданої їй політичними репресіями в період з 2011 по 2014 роки. Дана компенсація була отримана лідеркою “Батьківщини” в США на стадії досудового врегулювання.

Джерелом виплат вказується юридична компанія з Техасу “Reid, Collins, Tsai LLP”.

Як відомо, в квітні 2013 року Європейський суд з прав людини визнав незаконним рішення про арешт колишньої української прем’єрки Юлії Тимошенко. Напередодні – 11 жовтня 2011 року – Юлія Тимошенко була засуджена до семи років позбавлення волі за ч. 3 ст. 365 Кримінального кодексу України в рамках справи про перевищення влади і службових повноважень під час підписання так званих газових угод з Росією в 2009 році.

Раніше повідомлялось, що на Юлію Тимошенко подали позов у США. З українського політика хочуть стягнути понад 18 млн доларів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Range Rover Velar стал ещё мощнее

Читать всю статью

Мы в соцсетях