ПолiтДумка

Коронавірус в Україні: Зеленський підписав указ про створення спеціальної ради по протидії COVID-19

Март 21
14:23 2020

В Україні буде створено Координаційну раду з протидії поширенню коронавірусу. Відповідний указ підписав президент України Володимир Зеленський.

Очікується, що Координаційна рада буде займатись моніторингом ситуації з поширенням коронавірусу в країні.

“Утворити Координаційну раду з протидії поширенню COVID-19 як консультативно-дорадчий орган при президенті України, основним завданням якого є моніторинг ситуації і напрацювання пропозицій щодо здійснення ефективних заходів, спрямованих на протидію поширенню COVID-19 в Україні”, – йдеться в тексті указу.

Координаційна рада з протидії поширенню COVID-19, згідно з текстом указу президента, має право:

  • на отримання в установленому порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій всю наявну інформацію, документи і матеріали щодо ситуації з коронавірусом;
  • на запрошення на засідання та заслуховування інформації від представників міністерств, інших центральних і місцевих органів виконавчої влади, керівників держпідприємств, установ і організацій з питань, які входять в її компетенцію.

До складу ради увійшли президент України Володимир Зеленський (голова Координаційної ради), міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, секретар РНБО Олексій Данилов, голова ДПСУ Сергій Дайнеко, міністр охорони здоров’я України Ілля Ємець, глава Офісу президента Андрій Єрмак та інші.

Нагадаємо, сьогодні, 16 березня, в Україні було підтверджено два нових випадки зараження коронавірусом.

The post Коронавірус в Україні: Зеленський підписав указ про створення спеціальної ради по протидії COVID-19 appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Усик и Ломаченко создали с WePlay Esports кибеспортивную файтинг-лигу WUFL

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".