ПолiтДумка

Корупція у Верховній Раді: скільки платять депутату, щоб не прийшов на голосування

Июнь 21
11:01 2020

Корупція у Верховній Раді є, вона нікуди не поділася. Таке зізнання зробила в інтерв’ю 24 каналу голова партії “Голос” Кіра Рудик.

Депутатка каже, що корупцію викорінити у парламенті не вдалося, однак її обсяги стали менші порівняно з тим, що було в попередніх скликаннях. Однак і зараз є такі голосування, за які депутати можуть непогано заробити. Зокрема таке було, каже очільниця партії, коли депутати голосували за так званий “антиколомойський” закон.

Цей закон був однією з ключових умов МВФ щодо отримання кредиту. Однак парламентське лобі Коломойського намагалося зірвати голосування по цьому закону. Отже, прибічникам олігарха треба було вивести за рамки голосування якомога більше депутатів. Тоді начебто й пішов у хід підкуп.

“Там були пропозиції у 60 тисяч доларів за те, щоб не прийти в зал в день голосування або вийти в туалет”, – каже Рудик.

Вона також додає, що можна з великою вірогідністю вирахувати, хто пристав на таку пропозицію. Треба лише подивитись, кого не було в парламенті під час голосування. До речі, не було в той день, коли голосували цей закон у першому читанні, 28 народних обранців. Звісно, не можна сказати, що всі вони спокусилися грішми. Можливо, комусь дійсно в той день прийти на роботу завадили обставини. Але шукати треба серед них.

При цьому Кіра Рудик наголосила:

“У цьому парламенті корупція не така яскрава, як в попередніх, але вона існує”.

Нагадаємо, трохи більше року тому за результатами опитування, Верховна Рада була визнана найбільш корумпованим державним інститутом в Україні.

The post Корупція у Верховній Раді: скільки платять депутату, щоб не прийшов на голосування appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кравчук: Саміт Байден-Путін показав, що автократія неминуче дійде кінця

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".