Кошта зустрівся з Келлогом: Потрібна угода, що забезпечить міцний мир в Україні та безпеку в Європі
![]()
«Мир не може бути простим припиненням вогню — нам потрібна угода, яка забезпечить всеосяжний, справедливий і міцний мир в Україні та безпеку в Європі», — заявив Кошта.
Він підкреслив, що Україна може розраховувати на Європу.
«Ми готові продовжувати конструктивно працювати зі США для забезпечення миру і безпеки», — додав Кошта.
Як повідомляв Укрінформ, раніше у вівторок, 18 лютого, президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн провела зустріч із Келлогом, під час якої обговорювалася підтримка Української держави.
Спецпредставник президента США з питань України і Росії заявив, що ніхто не нав’язуватиме Україні мирну угоду.
У вівторок президент Польщі Анджей Дуда зустрінеться у Варшаві зі спецпредставником президента США у справах України Кітом Келлогом.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що 20 лютого запланований візит Келлога до України, який триватиме кілька днів.
Фото: x.com/eucopresident

