ПолiтДумка

“Країна зникне”: Савченко прогнозувала крах України у найближчі три роки

Март 21
16:36 2020

Надія Савченко, колишня народна депутатка України, яка незаконно утримувалась в російській тюрмі, пророчить крах України як держави до 2023 року, якщо буде відкрито ринок землі. Зокрема, Савченко вважає, що України не стане в найближчі роки, якщо влада ухвалить законопроект про продаж сільськогосподарських земель країни.

На думку колишньої нардепки, сьогодні потрібно подискутувати з українською владою щодо цього закону і боротися, інакше, як впевнена Савченко, “буде пізно”.

“Якщо цей закон дійсно пройде, то я вам скажу, що в 2023 році такої держави як Україна не буде на карті світу”, – заявила Савченко.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Надія Савченко принесла на акцію протесту під український парламент мішок із землею. Мітинг під Радою проходив під гаслом “Українська земля – не сміття”. Захід було організовано з метою висловити протест проти ініціативи нової української влади щодо відкриття ринку землі.

Землю висипали під стінами будівлі Верховної Ради, а туди поставили ялинку. Таким чином Надія Савченко та її однодумці вирішили продемонструвати свій протест проти закону про запуск ринку землі.

The post “Країна зникне”: Савченко прогнозувала крах України у найближчі три роки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях