ПолiтДумка

“Країна зникне”: Савченко прогнозувала крах України у найближчі три роки

Март 21
16:36 2020

Надія Савченко, колишня народна депутатка України, яка незаконно утримувалась в російській тюрмі, пророчить крах України як держави до 2023 року, якщо буде відкрито ринок землі. Зокрема, Савченко вважає, що України не стане в найближчі роки, якщо влада ухвалить законопроект про продаж сільськогосподарських земель країни.

На думку колишньої нардепки, сьогодні потрібно подискутувати з українською владою щодо цього закону і боротися, інакше, як впевнена Савченко, “буде пізно”.

“Якщо цей закон дійсно пройде, то я вам скажу, що в 2023 році такої держави як Україна не буде на карті світу”, – заявила Савченко.

Нагадаємо, у грудні 2019 року Надія Савченко принесла на акцію протесту під український парламент мішок із землею. Мітинг під Радою проходив під гаслом “Українська земля – не сміття”. Захід було організовано з метою висловити протест проти ініціативи нової української влади щодо відкриття ринку землі.

Землю висипали під стінами будівлі Верховної Ради, а туди поставили ялинку. Таким чином Надія Савченко та її однодумці вирішили продемонструвати свій протест проти закону про запуск ринку землі.

The post “Країна зникне”: Савченко прогнозувала крах України у найближчі три роки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Xiaomi планирует выпустить на глобальный рынок смартфон Redmi 9T

Xiaomi планирует выпустить на глобальный рынок смартфон Redmi 9T

Читать всю статью

Мы в соцсетях