• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

КСУ та боротьба з відмиванням коштів: Стефанчук розповів про найближчі плани Ради

24 июля
22:14 2022

Верховна Рада України вже визначила, що вона має прийняти найближчим часом. Зокрема, мова йде про законопроєкт, який стосується Конституційного суду України, і про документ, який стосується питань, пов’язаних з відмиванням коштів.

Про це в ефірі українських телеканалів поінформував Голова ВР Руслан Стефанчук, передає кореспондент Укрінформу.

Він нагадав, що раніше Президент України Володимир Зеленський зібрав представників усіх гілок влади, і на цій зустрічі було пропрацьовано перший план поступу України до отримання повноцінного членства у ЄС. За словами Стефанчука, представники всіх гілок влади домовилися і скоординували свої можливості щодо того, що вони мають зробити, щоб втілити весь цей план.

Окрім того, на цій зустрічі окремо була проговорена діяльність Верховної Ради, оскільки на неї покладається дуже велика частка з тих семи побажань Єврокомісії, які Україні необхідно виконати перш ніж почати повноцінні переговори про членство у Євросоюзі.

«Якщо говорити про парламент, то ми теж упродовж цього місяця розробили дуже багато підготовчих речей. Зокрема, ми розпрацювали наш план законопроєктних робіт, визначили, що маємо прийняти найближчим часом, особливо, що стосується цих семи побажань Єврокомісії. Зокрема, це законопроєкт, який стосується КС, і законопроєкт, який стосується питань, пов’язаних з відмиванням коштів, так званий FATF», — уточнив Стефанчук.

Очільник ВР України зазначив, що до цієї групи законодавчих актів також належать питання, пов’язані із законом про деолігархізацію, і питання, пов’язані із законом про нацменшини, а також питання, пов’язані із законом про медіа. Він сказав, що це — основний план ВР, який парламентарії мають втілити найближчим часом.

«У нас уже прописані відповідні строки, ми працюємо на рівні комітетів, і робимо усередині ВР організаційні структурні перетворення, щоб ця діяльність була пришвидшеною. Тому ми впродовж цього місяця дуже плідно попрацювали і, я думаю, це дасть свій обов’язковий результат», — поінформував він.

Читайте також: ВР до кінця року ухвалить необхідні для початку переговорів про вступ у ЄС закони – Стефанчук

Як повідомлялося, Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук подякував народним депутатам, які не зрадили Україну з початком повномасштабного вторгнення росії й продовжують ухвалювати потрібні державі рішення та закликав прискорити процес євроінтеграції.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ренн арендовал форварда Лиона — Футбол, Карл Токо-Экамби, Ренн, Лион, Чемпионат Франции, Трансферы — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY