ПолiтДумка

Кулеба: Про залучення іноземних військ з нашого боку наразі не йдеться

22 ноября
15:57 2021

Міністерство закордонних справ докладає всіх зусиль для запобігання нападу Росії на Україну, але про залучення іноземних військ на територію України наразі не йдеться.

Про це журналістам повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає кореспондент Укрінформу.

«Про те, щоб іноземні війська воювали на території України з нашого боку, наразі не йдеться. Єдині іноземні війська, які ведуть бойові дії на території України, — це російські війська», — сказав він.

Кулеба також назвав можливий наступ російських військ одним зі сценаріїв, який, безумовно, лежить на столі російського керівництва.

«Зараз ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб йому запобігти, але це не скасовує потребу в максимальному зміцненні нашої обороноздатності, тому що ніколи не можливо повністю передбачити дії Російської Федерації», — зауважив міністр.

Як повідомляв Укрінформ, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів України та готується до нападу, що може розпочатися наприкінці січня — початку лютого 2022 року.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У межах ІТ-коаліції Україна отримала мережеве обладнання на 2 млн євро від Данії та Люксембургу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!