ПолiтДумка

Кулеба у Польщі обговорив зміцнення обороноздатності України

01 апреля
15:24 2022

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба обговорював із польською стороною зміцнення обороноздатності України і подальші спільні зусилля у цій сфері.

Про це глава української дипломатії заявив на брифінгу у Варшаві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Безумовно, однією з тем, яку ми обговорювали, було зміцнення обороноздатності України і наші подальші зусилля у цій сфері. Я не буду вдаватися в жодні деталі, тому що перемовини тривають. Багато вже зроблено з боку Польщі, ми вдячні за це, але війна триває, а це означає, що потрібні нові рішення і нові кроки, над якими ми працюємо», — сказав Кулеба.

Він додав, що сторони також скоординували зусилля, щоб максимально пришвидшити європейську інтеграцію України. Очільник МЗС відзначив, що Польща є надійним другом української держави і дуже допомагає нам у цьому процесі.

«У «сухому залишку» ми знову, як і сто, як і триста років тому маємо ситуацію, коли об’єднання зусиль Польщі і України вигідне Європі і нашим народам. Ми об’єднані, немає жодних тем, які викликали б якесь напруження, зараз усі працюють як одне ціле і в Польщі, і в Україні», — запевнив міністр.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба мав у Варшаві зустрічі з президентом Польщі Анджеєм Дудою, прем’єр-міністром Матеушем Моравецьким та низкою польських урядовців.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

кіберполіція та Пенсійний фонд застерігають від шахраїв

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!