• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

Кулеба зустрівся з генеральним секретарем АСЕАН

10 ноября
11:52 2022

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба і генеральний секретар АСЕАН Дато Лім Джок Гой обговорили конкретні кроки для зміцнення співпраці між Україною та Південно-Східною Азією у різних сферах.

Про це повідомив у Твіттері глава української дипломатії за підсумками зустрічі у Пномпені, передає Укрінформ.

«Сьогодні ми з генеральним секретарем АСЕАН Дато Лімом Джок Гоєм зустрілися у Пномпені, щоб зміцнити співпрацю між Україною та Південно-Східною Азією у сферах торгівлі, продовольчої безпеки та цифрової трансформації. Розвиток міцних зв’язків з АСЕАН є важливою частиною стратегії України в Азії», — зазначив Кулеба.

Як поінформували у пресслужбі МЗС, Кулеба та Дато Лім Джок Гой домовилися про конкретні кроки задля поглиблення співпраці України та АСЕАН у цих сферах та зміцнення політичного діалогу і взаємної підтримки.

Читайте також: Кулеба обговорив із главою МЗС Брунею забезпечення продовольчої безпеки

Зокрема, сторони проведуть низку політичних контактів та двосторонніх заходів, аби вивести політичну та економічну взаємодію на якісно новий рівень: презентацію інвестиційних можливостей України та АСЕАН, бізнес-форум для налагодження прямих контактів бізнесу, обмін досвідом у сфері використання української цифрової платформи NAZOVNI та азійської системи Access.

Кулеба окремо закликав АСЕАН вимагати від росії продовження Чорноморської зернової ініціативи, яка відіграє ключову роль у забезпеченні глобальної продовольчої безпеки.

Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба перебуває з візитом у Пномпені (Камбоджа) на запрошення свого камбоджійського колеги Прак Сакхонна, який цьогоріч головує в АСЕАН.

У ході візиту міністр візьме участь у церемонії підписання Інструменту про приєднання до Договору про дружбу та співробітництво у Південно-Східній Азії.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Hyundai Mobis розробляє перший у світі складний дисплей для автомобілів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY