ПолiтДумка

Курс долара в Україні досяг максимуму за два роки — НБУ

Сентябрь 29
10:10 2020

Курс долара в Україні зріс до 28,30 грн/дол., подорожчавши ще на 4 копійки, в порівнянні з попереднім днем. Вище курс в Україні в останній раз був у кінці листопада 2018 року (28,39 грн/дол. — Ред), коли після захоплення російськими окупантами моряків в Керченській протоці в Україні було введено військовий стан.

Європейська валюта також подорожчала після короткочасного "падіння". У понеділок, 28 вересня, євро коштував 32,89 грн/євро, а вже 29 вересня валюта піднялася до 33,03 грн/євро. Таким чином, євровалюта відновила зростання і знову перевищила психологічну позначку для українців.

Прогнозується, що напередодні виборів 25 жовтня долар може подорожчати до 29 грн/ дол, у що з кожним днем віриться все більше. Зміцнення гривні якщо і станеться, то не раніше кінця листопада. За очікуваннями НБУ, продажі нового врожаю матимуть позитивний вплив на валютну пропозицію. У той же час, в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України прогнозується, що на початку 2021 року обмінний курс долара також не буде нижчим 29,1 грн/долар.

Раніше повідомлялося, що експерти радять українцям переводити заощадження в американську валюту. Незважаючи на те, що курс долара нестабільний, він все одно залишається більш міцною валютою, ніж українська гривня.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях