ПолiтДумка

Курс долара в Україні став рекордним за останні півроку: скільки коштує валюта 17 вересня

Сентябрь 17
10:46 2020

У четвер, 17 вересня, курс гривні досяг позначки 28,12 грн/дол. У порівнянні зі вчорашніми значеннями американська валюта виросла ще на шість копійок. Так дорого долар не коштував з березня 2020 року. За останній тиждень — з 10 по 17 вересня — гривня ослабла по відношенню до долара на 29 копійок.

Євро в Україні також дорожчає. За останню добу європейська валюта виросла в ціні ще на п'ять копійок після зростання на дев'ять у середу, 16 вересня. Це максимальне значення європейської валюти в нашій країні з 21 лютого 2018 року.

У держбюджеті на 2020 рік було передбачено, що курс долара досягне під кінець року 27,5 грн/дол. При цьому президент Володимир Зеленський не виключав підвищення курсу до 30 грн/дол.

Керівник відділу аналітики Forex Club Андрій Шевчишин прогнозує, що найближчим часом гривня продовжить падати і буде торгуватися в діапазоні 27,8-27,9 грн/дол.

Зростання курсу долара в Україні пов'язано безпосередньо з наближенням президентських виборів в США, які відбудуться 3 листопада. Крім того, є і внутрішні причини для зростання курсу. Це пов'язано з масштабними закупівлями імпортної продукції, а також з тим, що вітчизняні бізнесмени масово повертаються з відпочинку і скоро почнуть новий діловий сезон.

Раніше повідомлялося, що Ощадбанк може залишити своїх клієнтів без належних їм виплат. З 1 жовтня державний банк не буде обслуговувати прострочені банківські картки.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Японии создали первые в мире умные часы с датчиком глюкозы

В Японии создали первые в мире умные часы с датчиком глюкозы

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".