ПолiтДумка

Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції

Сентябрь 25
13:40 2020

У Нацбанку оновили дані за офіційним курсом валют в Україні на кінець поточного тижня. Що відбувається на ринку, і чим це загрожує стабільності національної валюти.

Національний банк України встановив курс гривні по відношенню до долара США, євро та інших основних іноземних валют. Так, долар США в п'ятницю, 25 вересня 2020 р, трохи додав (в порівнянні з положенням на ринку в попередній банківський день) у вартості відразу 6 копійок. Курс американської валюти складає 28 гривень 25 копійок.

А ось по відношенню до європейської валюти гривня зміцнилася на 7 копійок. Вартість 1 євро становить 32 гривні 89 копійок.Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції Як раніше розповів глава Національного банку України Кирило Шевченко, регулятор в літньо-осінній період робив ряд успішних спроб вирівняти курс гривні по відношенню до іноземних валют. Коли завдяки зростанню попиту на долар США з боку імпортерів на ринку виник дефіцит американської валюти, НБУ виставив на продаж мільярди доларів, це дозволило зміцнити гривню. Під час надмірного доларового пропозиції Нацбанк купував американську валюту, щоб поповнити золотовалютні резерви.

Нагадаємо, раніше в Нацбанку розповіли, що буде відбуватися з курсом української гривні до кінця року. Чи варто очікувати різкого зростання або падіння вартості долара США і євро?

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Смышленые попугаи научились играть в волейбол и теперь набирают армию болельщиков в Сети

Читать всю статью

Мы в соцсетях