ПолiтДумка

Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції

25 сентября
13:40 2020

У Нацбанку оновили дані за офіційним курсом валют в Україні на кінець поточного тижня. Що відбувається на ринку, і чим це загрожує стабільності національної валюти.

Національний банк України встановив курс гривні по відношенню до долара США, євро та інших основних іноземних валют. Так, долар США в п'ятницю, 25 вересня 2020 р, трохи додав (в порівнянні з положенням на ринку в попередній банківський день) у вартості відразу 6 копійок. Курс американської валюти складає 28 гривень 25 копійок.

А ось по відношенню до європейської валюти гривня зміцнилася на 7 копійок. Вартість 1 євро становить 32 гривні 89 копійок.Курс валют знову змінився: долар подорожчав, євро втрачає позиції Як раніше розповів глава Національного банку України Кирило Шевченко, регулятор в літньо-осінній період робив ряд успішних спроб вирівняти курс гривні по відношенню до іноземних валют. Коли завдяки зростанню попиту на долар США з боку імпортерів на ринку виник дефіцит американської валюти, НБУ виставив на продаж мільярди доларів, це дозволило зміцнити гривню. Під час надмірного доларового пропозиції Нацбанк купував американську валюту, щоб поповнити золотовалютні резерви.

Нагадаємо, раніше в Нацбанку розповіли, що буде відбуватися з курсом української гривні до кінця року. Чи варто очікувати різкого зростання або падіння вартості долара США і євро?


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Перша у світі. Білл Гейтс почав будувати ядерну електростанцію нового покоління

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!