ПолiтДумка

Лукашенко звинуватив українців в підпалюванні масових протестів: «агресія почалася проти країни»

Август 15
09:52 2020

Президент Білорусі виступив з резонансною заявою. Олександр Лукашенко стверджує, що масові протести в країні не є стихійними і мирними, їх організовують і підпалюють люди з інших держав. Зокрема, в промові білоруського лідера прозвучала Україна.

Основними учасниками і організаторами багатотисячних антиурядових протестів у Білорусі, які почалися в день президентських виборів в країні 9 серпня 2020 р, є громадяни інших держав. Про це Олександр Лукашенко повідомив в п'ятницю, 14 серпня 2020 р, на засіданні Ради безпеки країни.

«Як ми і говорили, заводаторами цього всього і організаторами є люди з-за кордону. У перших рядах йдуть люди з кримінальним минулим, притому пристойним кримінальним минулим. Ну і наші — де діти, де не зовсім вже діти», — заявив Лукашенко. Лукашенко звинуватив українців в підпалюванні масових протестів: «агресія почалася проти країни» За словами президента Білорусі, «заводаторамі», ймовірно, заводієм масових виступів є громадяни України, Польщі, Голландії, а також члени «Відкритої Росії» Навального. «Уже агресія почалася проти країни», — підкреслив Олександр Лукашенко, звертаючись до присутніх на засіданні.

Варто нагадати, що учасники антиурядових протестів у Білорусі, що почалися 9 серпня, виступають з цілим рядом вимог: проведення чесних виборів і звільнення затриманих мирних мітингувальників. На розгін мітингів влада направила спецназ, також були задіяні спецзасоби, включаючи світлошумові гранати. В результаті зіткнень учасників демонстрацій з силовиками загинули двоє людей.

Раніше стало відомо, що ООН різко засудила дії команди Олександра Лукашенка щодо мирних мітингувальників. Які вимоги до білоруського лідера висунули в Організації Об'єднаних Націй?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Швейцарія проголосувала за заборону приховувати обличчя у громадських місцях

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".