ПолiтДумка

Ляшко йде в депутати: “Рада без Ляшка, як село без церкви”

Июнь 09
14:44 2020

Олег Ляшко, який ще шість днів тому присоромив журналіста через запитання про його можливе депутатство, вже заявив, що йде в нардепи. Про це глава “Радикальної партії” повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”.

Олег Валерійович має намір балотуватися по одномандатному округу №208 на Чернігівщині. У зв’язку із загибеллю депутата від цього округу Валерія Давиденка крісло у Верховній Раді звільнилося. Нагадаємо, Давиденко був знайдений мертвим із вогнепальним пораненням голови в туалеті своєї приймальні. Спочатку поліція розглядала версію про самогубство нардепа. Однак згодом перекваліфікувала справу на вбивство.

Отже, у зв’язку з цією трагічною подією на 208 окрузі доведеться знову проводити вибори. І Олег Ляшко має намір там балотуватися. Одного разу він там вже вигравав парламентські вибори у 2012 році. Глава українських радикалів стверджує, що його політсила традиційно має там дуже потужну електоральну підтримку. Тому Ляшко готовий не лише спробувати свої сили на цьому окрузі, але й перемогти.

“Я піду на цей округ і виграю вибори. Всі люди хочуть, щоби Ляшко був у парламенті, тому що Рада без Ляшка – це як село без церкви”, – заявив глава позапарламентської політичної сили.

При цьому не далі ніж минулої п’ятниці Олег Ляшко агресивно відхрестився від питання про свої претензії на звільнене місце нардепа. Він заявив, що тіло покійного ще не охололо, а тому запитувати про це – верх цинізму.

“Я думаю, що це абсолютно некоректно зараз обговорювати це питання. Людини ще тіло не охололо. Земля йому пухом, тільки поховали. А ви вже лізете туди. Для чого ці дурні запитання. Подумайте про почуття рідних і близьких цього загиблого. Дайте хоч 9 днів нехай пройде. По –християнськи потрібно ставитися. Некоректно взагалі говорити про це. Не питайте більше”, – відбрив Ляшко журналіста.

Очевидно тепер, шість днів потому, Олег Валерійович питання щодо наступництва на посаді нардепа вже не вважає таким цинічним.

Нагадаємо, Олег Ляшко днями опублікував фото своєї вагітної дружини Росіти, яка 17 травня вже народила сина. У подружжя це вже друга дитина.

The post Ляшко йде в депутати: “Рада без Ляшка, як село без церкви” appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях