ПолiтДумка

Ляшко змінив орієнтацію: політик ошелешив новою заявою про необхідність дружби з РФ

12 июня
14:03 2020

Олег Ляшко не так давно заявив про свої політичні амбіції. Епатажний любитель "сільських вил" планує повернутися у Верховну Раду. Більш того, днями політик зустрівся з Юлією Тимошенко, а тепер ще й ошелешив усіх своїм новим висловлюванням.

Олег Ляшко запропонував змінити напрямок розвитку України, оскільки сьогоднішня ситуація показала серйозну кризу і занепад. Політик навів приклад Туреччини, яка у зовнішній політиці керується виключно національними інтересами.

З одного боку, Реджеп Таїп Ердоган веде переговори з президентом Росії і закуповує у них С-400, з іншого – Анкара купує літаки в США. При цьому, Ердоган підтримує Україну, про що неодноразово публічно висловлювався.

Лідер "Радикальної партії" пропонує Україні піти тим же шляхом. Перестати жертвувати своїми національними інтересами і співпрацювати з РФ у тих питаннях, які вигідні нашій країні, в той же час Україна може продовжувати свій європейський шлях розвитку, не намагаючись нікому догодити. Про це екс-нардеп розповів в ефірі телеканалу "Zik"

У свій час, саме "багатовекторність" політики Анкари допомогла Туреччині розплатитися з кредиторами, відмовитися від грошей МВФ, налагодити власне виробництво і підняти економіку. Сьогодні, підкреслив Ляшко, турецькі товари продаються в усьому світі, а країна вибралася з боргової ями і процвітає.

Києву варто було б піти по шляху, який з успіхом подолала Туреччина, а не "безбожно вирізати ліс" і ввозити в країну "імпортний непотріб".

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко розповів, навіщо він насправді вирішив знову йти працювати у Верховну Раду. Що спонукало політика взятися за старі "селянські вила"?

The post Ляшко змінив орієнтацію: політик ошелешив новою заявою про необхідність дружби з РФ appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Квасница: Игра против одного из лучших левых защитников УПЛ не стала проблемой — Футбол, Илья Квасница, Рух Львов, Чемпионат Украины — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY