ПолiтДумка

Машину “слуги“ Дубінського забрав евакуатор за неправильну парковку: нардеп пересів на іншу

Октябрь 18
21:12 2020

Автомобіль нардепа Олександра Дубинського з вулиці Десятинної забрав евакуатор, повідомляє видання strana. Це сталося сьогодні, в неділю, 18 жовтня. На щастя, нічого ні з автомобілем, ні з його власником не трапилося. Просто столичні комунальники евакуювали машину через неправильне паркування.

Як говорить сам нардеп, він не в претензії до комунальників. Ті просто сумлінно виконують свою роботу. Автомобіль був припакований там, де не можна, і вони вчинили абсолютно вірно. Надалі буде стимул бути обачнішим.

"А я без претензій. Поставив машину в недозволеному місці, її евакуювали. Воно неприємно, але стимулює дотримуватися правил дорожнього руху, тому що багато часу і сил йде, щоб її отримати", — прокоментував ситуацію народний обранець.

Машину “слуги“ Дубінського забрав евакуатор за неправильну парковку: нардеп пересів на іншу При цьому він додав, що комунальники не заподіяли йому великих проблем. Він просто пересів на іншу машину. (Очевидно, одну з тих, що належать його мамі, яка так "любить швидкість", — ред.).

"Забрали одну — пересів на іншу, одну з шести, які так люблять рахувати "колективна бігусятина ", — єхидно зауважив Дубинський.

Він також закликав співгромадян паркуватися за правилами і залишатися здоровими та щасливими.

Нагадаємо, ще влітку Олександр Дубінський був помічений киянами в нетверезому стані за кермом. Причому він їхав, порушуючи правила, і тільки диво врятувало нардепа від серйозних наслідків.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Российские хакеры атаковали серверы местной власти США накануне выборов

Российские хакеры атаковали серверы местной власти США накануне выборов

Читать всю статью

Мы в соцсетях