ПолiтДумка

Мер “червонозонного“ Тернополя пішов війною на київських можновладців: “Хочуть загнати у блокаду Західну Україну“

Сентябрь 05
14:16 2020

Мер Тернополя, після того, як місто в черговий раз потрапило до "червоної зони", збунтувався проти свавілля центральної влади. Він вважає, що введення обмежувальних заходів, як того вимагає режим "червоної зони", остаточно знищить місцеве підприємництво і поставить Тернопіль на грань виживання. Свої бунтівні настрої тернопільський градоначальник Сергій Надал ретельно розписав у Facebook.

Надал каже, що центральна влада не займається реальною допомогою регіонам під час епідемії, а натомість "експериментує з різнокольоровими зонами". Водночас самі представники тієї влади навіть під час жорсткого карантину всіляко порушували ними ж запроваджені обмеження, при цьому ще й хизуючись цим на камеру.

В той час, поки більшість простих українців сиділа по домівках, вони ходили "по велюрових" ресторанах та їздили на відпочинок. А людям у цей час забороняли навіть вивести дітей на прогулянку в парк, хоча самі потім визнали, що то було зайвою пересторогою.

"Хіба не центральна влада витратила 90% “коронавірусного фонду” на піар уряду та будівництво доріг, щоб якийсь високопосадовець міг перерізати стрічку. І це замість того, щоб спрямувати ці кошти на захист здоров’я українців від коронавірусу і обладнання районних лікарень в областях та містах, де не було навіть елементарних рукавичок?", — обурюється тернопільський мер.

Мер “червонозонного“ Тернополя пішов війною на київських можновладців: “Хочуть загнати у блокаду Західну Україну“

Таким чином, усі витрати на протидію коронавірусу лягли на плечі місцевих громад. А зараз центральна влада хоче "дотиснути" ці громади черговими недолугими заборонами. Адже якщо припинить роботу місцевий бізнес, то й місцеві бюджети залишаться порожніми. А на допомогу від держави розраховувати марно, вона вже показала, що вміє лише вигребти з кишень регіонів останнє, пише Сергій Надал.

"Мені видається, що в уряді з’явилися нові “постишеві” та “кагановичі”. Вони хочуть загнати у блокаду Західну Україну, бо та відстоює українську мову, висловлює протест проти злочинного здорожчання газу, електрики. Вони діють тими ж методами, що і продзагони під час Голодомору 33 року", — змінює свою засуджувальну риторику на гнівну тернопільський мер.

Наостанок свого емоційного допису він звертається до київських можновладців: тернополяни захищатимуться від недолугих вказівок із центру. Вони – за дотримання заходів безпеки, але ці заходи мають бути адекватними, а не такими, що остаточно знищать економіку регіону.

Нагадаємо, Тернопіль у "компанії" з Івано-Франківськом і Чернівцями потрапив до "червоної зони" за новим зонним розподілом, який почне діяти з 7 вересня. Решта обласних центрів опинились у менш загрозливих зонах.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Genesis GV70: сканер отпечатков и определения дыхания ребенка!

Читать всю статью

Мы в соцсетях