ПолiтДумка

Ми показали на своєму прикладі, що не буває великих держав, є великі люди — Зеленський

03 июня
14:41 2023

Українці втомилися фізично, але морально піднесені, ще більше втомлені росіяни — вони залишаться назавжди демотивованою державою і демотивованим суспільством.

Про це в інтерв’ю представникам латиноамериканських ЗМІ сказав Президент України Володимир Зеленський, передає Укрінформ.

“Людям дуже непросто, до втомленості також можна звикнути, думаю, багатьом людям дуже непросто, але у порівнянні з чим? Я думаю відпочивати під російським прапором люди би не змогли, і тому люди готові боротися і просто заради того, щоб зберегти Україну. Чи можна втомитися морально? Напевно, так. Я вважаю, що морально люди на підйомі, фізично точно втомлені”, — сказав Зеленський.

Це, за його словами, і втома від того, що українці змушені весь час переживати російські атаки, і від невизначеності навчального процесу у дітей, коли він проходить то в онлайн-форматі, то в офлайн-форматі, втомленість від того, що діти через це втрачають у соціалізації тощо.

“І до цього звикли, якщо чесно. Але мені здається, так, як втомилися руські, ніхто не втомився. Мені здається, що вони втомлені морально. Мені здається, що вони втомилися морально страшно, вони в шоці, що вони не здатні все-таки захопити Україну, вони не змогли захопити розум людей. Я не про території, вони не змогли зламати людей», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що ця втомленість історична для Росії, оскільки ця країна живе наративами про свою уявну велич, заради якої готова терпіти бідність.

«Морально ми їх розбили. Ми показали на своєму прикладі, що не буває великих держав, є великі люди», — сказав Зеленський.

Читайте також: Виступи в парламентах дають можливість сказати правду про події в Україні – Зеленський

Як повідомлялося, Володимир Зеленський в інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ зазначив, що санкції проти Росії є лише частиною тиску, який світ має чинити на державу-агресора. Люди у світі підтримають санкції, якщо будуть розуміти, що насправді відбувається в Україні.

Фото: ОП


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

у США успішно випробували ракету PrSM проти бойового корабля

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!