ПолiтДумка

Місцеві вибори в Україні під питанням: Шмигаль розповів правду

Июнь 23
19:50 2020

Місцеві вибори в Україні призначені на 25 жовтня 2020 р, можуть не відбутися. Що стане причиною скасування всенародного демократичного голосування, розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

За даними глави українського уряду, на сьогоднішній день підготовка до чергових виборів голів сільських, селищних, міських, районних, обласних рад, а також сільських, селищних, міських голів йде повним ходом.

Денис Шмигаль в даний час не бачить причин, які б могли перешкодити відбутися місцевих виборів. Однак!..

Довше, ніж на сто днів, сьогодні у світі ніхто не робить прогнозів, оскільки ситуація, пов’язана з пандемією коронавіруса і світовою економічною кризою, що вибухнула на її тлі, може змінитися в будь-який момент.

Прем’єр-міністр України вважає, що місцеві вибори відбудуться, якщо нічого серйозного не станеться до того часу. Але ситуація настільки непередбачувана, що однозначно стверджувати, що ніщо не перешкодить проведенню виборів, не можна.

"Жоден уряд у світі на сьогодні не прогнозує довше, ніж на 100 днів. Але сьогодні ми повноцінно готуємося до виборів, кошти виділені, з Центральною виборчою комісією ми постійно працюємо", – підкреслив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр уточнив, що якщо Україну восени захлисне нова хвиля коронавіруса, то місцеві вибори доведеться перенести, щоб не піддавати громадян небезпеки.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський прокоментував політичні амбіції екс-лідера держави Петра Порошенка.

The post Місцеві вибори в Україні під питанням: Шмигаль розповів правду appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях