ПолiтДумка

Мобінг на роботі: Рада ухвалила за основу законопроєкт щодо адмінвідповідальності

15 августа
17:26 2022

Верховна Рада ухвалила за основу законопроєкт №5748, який визначає поняття мобінгу і закріплює заборону вчинення стосовно працівника дій, спрямованих на приниження його гідності та честі.

Як повідомив у Телеграмі народний депутат Ярослав Железняк, за це рішення проголосували 296 парламентаріїв, передає Укрінформ.

«Метою і завданням законопроєкту є захист учасників трудових відносин від різних форм мобінгу і встановлення адміністративної відповідальності за такі дії», — йдеться у пояснювальній записці до документа.

Законопроєктом пропонується визначити мобінг як діяння роботодавця або окремих працівників трудового колективу, які спрямовані на приниження гідності та честі працівника, його професійної (ділової) репутації у формі психологічного та/або економічного тиску, зокрема із застосуванням засобів електронних комунікацій, створення стосовно нього напруженої, ворожої, образливої атмосфери, у тому числі, що змушує особу недооцінювати власну професійну придатність.

Читайте також: ВР спростила примусове відчуження майна в умовах воєнного стану

Як повідомлялося, Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №7363 щодо підтримки волонтерської діяльності в умовах війни.

Share

Статьи по теме

Последние новости

«Винятків більше, ніж самих санкцій» – Литва в ЄС поскаржилась на слабкість восьмого пакету

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY