ПолiтДумка

Monobank додав до свого додатку три важливі функції: штрафи ПДР, перекази за номером телефону і заборона відновлення PIN-коду

Сентябрь 27
10:40 2020

Мобільний банк Monobank розширив свій функціонал трьома корисними нововведеннями, які стануть у нагоді кожному клієнту банку. Після чергового великого оновлення для систем Android і iOS користувачі Monobank мають можливість отримувати повідомлення про штрафи ПДР через мобільний банківський додаток, шукати контакти за номером телефону для здійснення переказу коштів, а також з'явиться можливість повністю відключити відновлення захисного PIN-коду у цілях безпеки.

Перше нововведення стосується оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху. Клієнти Monobank можуть додавати номери своїх автомобілів в додаток, завдяки чому будуть отримувати повідомлення про всі штрафи, які були виписані патрулями поліції, і ті, які були нараховані автоматично за допомогою камер відеофіксації порушень.

Здійснити переказ коштів на картку одержувача можна, навіть якщо клієнта немає в списку ваших контактів, і ви не знаєте номер його карти. Досить буде ввести номер телефону, до якого прикріплена карта Monobank, і перевести гроші.

Monobank додав до свого додатку три важливі функції: штрафи ПДР, перекази за номером телефону і заборона відновлення PIN-коду

Monobank турбується про безпеку своїх клієнтів, тому ввів функцію встановлення заборони на відновлення захисного коду PIN. Якщо ви спробуєте змінити PIN з відключеним механізмом відновлення запит буде перенаправлений на відеодзвінок в службу підтримки. Дана опція знаходиться в розділі "Ще" -> "Налаштування" -> "Заборонити відновлення ПІН". Доступна послуга поки що тільки для користувачів Android.

За допомогою меню "Ще" в мобільному додаток Monobank українці також зможуть отримувати довідки для посольств та інших відомств. Це ще одна корисна функція, яка полегшить життя клієнтів банку.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк знизив кредитні ставки на покупку нових автомобілів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Зараз саме час змусити Росію відступити з України — Кулеба

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".