ПолiтДумка

МЗС найближчим часом ухвалить Стратегію публічної дипломатії

23 марта
03:38 2021

Міністерство закордонних справ найближчим часом ухвалить Стратегію публічної дипломатії, яка покликана стати інструментом консолідації “м’якої сили” для поліпшення репутації України за кордоном та зміцнення позицій держави у світі.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час обговорення результатів України у цьогорічному глобальному індексі “м’якої сили” Global Soft Power Index, передає Укрінформ з посиланням на пресслужбу МЗС.

“Міністерство закордонних справ України вважає зміцнення “м’якої сили” України за кордоном однією з фундаментальних функцій української дипломатії. Жодна країна не може бути успішною та привабливою без потужної “м’якої сили”, яку вона здатна проєктувати в пріоритетних країнах”, — сказав Кулеба.

Читайте також: Росія розгорнула машину з протидії Кримській платформі — Кулеба

Він відзначив цьогорічне зростання індексу «м’якої сили» України та зауважив, що зусилля мають бути системними, а для цього потрібна синергія всіх інститутів влади, суспільства, експертів, бізнесу.

“М’яка сила” не генерується в одному окремому місці. Це як річка, яка набуває сили від всіх притоків та джерел, які її наповнюють. Ми тісно співпрацюємо з міністерствами культури, економіки, Державною агенцією з питань туризму та іншими органами влади, аби забезпечити синергію зусиль”, — зазначив глава МЗС.

Читайте також: Куди скаржитися українцям, у яких забиратимуть землю в окупованому Криму

Як поінформували у відомстві, згідно з дослідженням сприйняття брендів країн Global Soft Power Index, яке щороку проводить одна з найбільших у світі консалтингових агенцій Brand Finance, у рейтингу 2021 року Україна посіла 61-ше місце зі 100, покращивши показники у низці категорій.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна скликає спеціальне засідання ОБСЄ через російські ракетні атаки

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY