ПолiтДумка

На яких оборотах двигуна потрібно їздити, щоб продовжити його ресурс

Сентябрь 16
11:27 2020

Автомобілісти до сих пір не можуть зійтися на єдиній думці про те, які обороти двигуна найоптимальніші. Одні стверджують, що силовий агрегат потрібно постійно прогружати, а інші — що потрібно їздити на щядящіх оборотах. Так на яких оборотах краще їздити, щоб продовжити ресурс двигуна?

Перш за все, слід зазначити, що дизеля в основному мають діапазон 2 000-2 500 об/хв., а бензинові двигуни — 3 000-3 500 об/хв.

Для того, щоб продовжити термін служби «серця» автомобіля, потрібно експлуатувати його на номінальних оборотах. Тобто вибирайте такий режим експлуатації, коли двигун працює "в натяжку", але не на граничних оборотах.

Слід зазначити, що мотору і справді потрібне навантаження — періодично. Так камери згоряння прочищаються від нальоту. Але, повторимося, це слід робити не дуже часто, періодично. В іншому випадку мотор може передчасно вийти з ладу.

А ось на знижених оборотах двигуни краще взагалі не експлуатувати. Чому? Дуже просто. Тому, що в ньому можуть утворитися нашарування та нагар з незгорілого палива і масел.

Share

Статьи по теме

Последние новости

ЄС та G7 закликали Росію зупинити військову провокацію на кордонах з Україною

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".