ПолiтДумка

Найгірші президенти у світі: українці назвали Путіна та Лукашенка

21 февраля
14:27 2022

Серед лідерів іноземних держав українці найгірше ставляться до Президентів Російської Федерації — Володимира Путіна та Білорусі — Олександра Лукашенка. Найкраще – до Президента США Джо Байдена.

Як передає Укрінформ, такими є результати опитування SOCIS.

Згідно з опитуванням негативно до Путіна ставляться 77,4% українців, скоріше позитивно — 10,7%. Не знають такого політика, або не чули про нього — 1,0%. Не визначились, або не бажають відповідати — 11,0%.

До президента Білорусі Олександра Лукашенка негативно ставляться 64,7% українців, скоріш позитивно 21,8%. Не знають такого політика, або не чули про нього — 1,3%. Не визначились, або не бажають відповідати — 12,3%.

Читайте також: Більшість громадян упевнені, що Україна зможе відбити можливий напад Росії

Натомість, до Джо Байдена президента США позитивно ставляться — 56,7% респондентів, негативно — 21,9%. Не знають такого політика, або не чули про нього — 2,1%. Не визначились, або не бажають відповідати — 19,5%

Опитування проведено 11-16 лютого. Результати репрезентативні на рівні всієї країни за показниками віку (старші 18 років), статі, типу поселення (місто/село) та поділу на області.

Опитування не проводилося в АР Крим та на непідконтрольній українській владі частині Донецької та Луганської областей.

Читайте також: Більшість українців підтримують інтеграцію до Євросоюзу та НАТО

Загалом було опитано 2000 респондентів. Метод дослідження — телефонне інтерв’ю САТІ (Computer Assisted Telephone Interviewing) з використанням планшетів. Статистична похибка вибірки (довірчий інтервал): +/- 2,4%. Середня тривалість одного інтерв’ю склала 12 хвилин.

Як повідомляв Укрінформ, згідно з останнім опитуванням SOCIS, більшість українців вважають вторгнення Росії в Україну в найближчому майбутньому малоймовірним — 34,7%, дещо ймовірно — 26,1%, дуже ймовірним — 8,9%. Взагалі неймовірним вторгнення вважають 20,7%. 9,8% респондентів — відмовились відповідати на питання або не визначились.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Michelin і Nokian з хитрощами покидають російський ринок

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY