ПолiтДумка

Навальний вимагає повернути головний доказ отруєння: “Це дуже важлива річ“

21 сентября
16:26 2020

Опозиціонер Олексій Навальний з кожним днем все більше приходить до тями і згадує події того дня, коли його отруїли. Політик захотів повернути свій одяг, який з нього зняли в Омській лікарні перед відправкою до Німеччини. З невідомих причин, робити це ніхто не поспішає.

Відповідно до закону, 30 діб дослідчої перевірки минули і речі зобов'язані повернути. За його словами, в Росії кримінальної справи за фактом отруєння немає, а є "дослідча перевірка за фактом госпіталізації".

"Таке враження, що я не в кому впав в літаку, а послизнувся в супермаркеті і зламав ногу", — зазначив Навальний.

У Росії до цих пір заперечують факт отруєння Навального отрутою "Новачок", незважаючи на те, що доказів достатньо. Аналізи, зроблені в Омській лікарні, нібито не показали в крові опозиціонера сліди отрути. Однак, німецькі фахівці знайшли сліди "Новачка" на шкірі Навального, зробивши численні обстеження.

"Мене зараз цікавить одне: мій одяг. А саме той одяг, в якому я був в день отруєння 20 серпня. 30 днів "дослідчої перевірки "були використані для того, щоб ховати цей найважливіший доказ. Перед тим, як вирішити мене відвезти до Німеччини , весь одяг з мене зняли, і відправили абсолютно голого. З урахуванням того, що на моєму тілі "Новачок" був виявлений, і контактний спосіб зараження досить імовірний, мій одяг — дуже важливий речовий доказ ", — додав він.

Олексій Навальний зізнається, що йому не так просто повертатися до колишнього життя. Однак, за допомогою лікарів берлінської клініки "Шаріте" він живий, і його життю більше нічого не загрожує.

Нагадаємо, засновник "Новачка" розповів, що може статися з Навальним через рік після отруєння.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Країни НАТО не підтримують гарантії для РФ, що Україна не вступить до Альянсу — МЗС

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY