ПолiтДумка

Навальний збирається в Росію: німецький прокурор першим дізнався про плани російського опозиціонера

Сентябрь 15
14:56 2020

Російський опозиціонер Олексій Навальний не має наміру після одужання залишатися в Німеччині або в будь-якій іншій країні Євросоюзу. Він повернеться в Росію. Про це написало видання The New York Times, посилаючись на інформацію від служби безпеки Німеччини. Такими планами поділився опальний політик з німецьким прокурором, який веде розслідування справи про його отруєння.

"Навальний не маэ наміру вирушати на заслання до Німеччини. Він планує повернутися додому в Росію і продовжити свою справу", — поділилося планами політика неназване джерело.

Навальний збирається в Росію: німецький прокурор першим дізнався про плани російського опозиціонера Видання також пише, що Навальний повністю усвідомлює, що з ним сталося, і де він тепер знаходиться. Він також нібито відмовився співпрацювати з російським слідством, яке запропонувало Німеччині працювати спільно по справі про його ймовірне отруєння.

Те, що це було отруєння, майже ні в кого вже не залишилося сумнівів. Адже наявність отрути в пробах Олексія Навального, крім лабораторії Бундестагу, підтвердили ще три лабораторії: шведська, французька та лабораторія ОЗХЗ (Організації по забороні хімічної зброї). Причому, всі три лабораторії брали у нього аналізи незалежно одна від одної.

Нагадаємо, з клініки "Шаріте" повідомляють, що Олексію Навальному з кожним днем стає дедалі краще. Він уже самостійно піднімається з ліжка і навіть може якийсь час проводити на ногах.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях