ПолiтДумка

Навчальний рік у вищій школі: через коронавірус кожен вуз сам вирішуватиме, як йому навчати

Август 13
16:57 2020

Навчальний рік в різних вузах буде організований по-різному. Навіть більше, по-різному він буде починатися для різних курсів. Така різноманітність дат і форм початку навчального року стало можливою "з благословення" Кабміну. В уряді вирішили, що кожен вуз має право сам для себе визначати форму навчання студентів. Вона може бути очною, дистанційною та змішаною.

Єдине жорстке обмеження передбачено для тієї місцевості, яка потрапляє в червону зону. Там вже точно буде існувати заборона на відвідування навчальних закладів: на два тижні усе закривається, і все навчання відбуватиметься тільки дистанційно. Всі інші кольори спектра — зелений, жовтий та помаранчевий — можуть облаштовувати навчання на свій розсуд.

Навчальний рік у вищій школі: через коронавірус кожен вуз сам вирішуватиме, як йому навчати Єдине, що настійно рекомендує міністерство всім вузам — починати навчальний рік для різних курсів у різні дати. Це пов'язано із перенесенням термінів зовнішнього незалежного оцінювання, а також із зсувом вступної кампанії. Міністерством оприлюднені такі рекомендовані терміни початку навчального року:

  • для першокурсників — із 7 по 15 вересня;
  • для студентів старших курсів — з 1 вересня;
  • для магістрів — з 11 по 15 вересня.

Нагадаємо, доктор Комаровський вважає, що дистанційне навчання несе в собі більше шкоди, ніж коронавірус. Тим більше, що, як показує досвід, COVID-19 для молодого організму не так вже й страшний.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Зарплати вчителям і медикам все-таки підвищать: Зеленський розповів, коли

Читать всю статью

Мы в соцсетях