ПолiтДумка

Навіщо ллють в двигун “зайве“ масло?

Август 09
19:10 2020

Багато хто не розуміє, навіщо в двигун заливати багато масла, адже для змащення його деталей стільки не потрібно. Але якщо цього не робити, можуть бути дуже неприємні наслідки…

Перш за все, потрібно відзначити, що дійсно з деталями мотора контактує мало масла. Однак, насос працює так, щоб ганяти його по системі. Якщо рідини мало, вона інтенсивніше працює, адже олія повинна постійно циркулювати по колу.

Ось і виходить, що якщо моторного масла мало, воно посилено змащує, чистить, охолоджує. В результаті потрібно швидше його міняти.

В іншому випадку автомобіліст може отримати серйозні проблеми, аж до поломки двигуна.

Навіщо ллють в двигун “зайве“ масло? Більшість автовиробників рекомендують міняти моторне масло кожні 15 000 км пробігу. Деякі експерти вважають, що це потрібно робити в два рази частіше — кожні 7 500 км пробігу. У цьому випадку незалежно від того, де ви експлуатуєте машину (в місті чи в селі) прискореного зносу деталей мотора не буде.

Пам'ятайте, що використовувати потрібно то моторне масло, яке рекомендують автовиробники. Цю інформацію можна знайти в інструкції з експлуатації авто.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Коронакризис. Как экономике ФРГ удалось устоять

Читать всю статью

Мы в соцсетях