ПолiтДумка

“Не маєш результату – до побачення”: Зеленський висловився щодо роботи Рябошапки

Март 23
10:47 2020

Руслан Рябошапка, генеральний прокурор України, не показав належних результатів роботи на своїй посаді. Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з з представниками малого і середнього бізнесу Полтавської області.

“Я впевнений, мені будуть говорити: “Ай-ай-ай, не можна чіпати генпрокурора”, хоча, ви знаєте, ми з ним пройшли довгий шлях і на передвиборній кампанії. Але моя думка приватна – нехай там голосують депутати, як вони хочуть. Моя особиста думка дуже проста: немає результату – не повинен займати місце. Я, президент, ставлю собі те ж саме: які ми б не були хорошими, з хорошими побажаннями і очима, і кроками, і відкритим серцем, якщо ти не маєш результату – до побачення”, – заявив Зеленський.

Глава держави наголосив, що Руслан Рябошапка – хороший фахівець, але він не зміг не показати гарних результатів на своїй посаді.

“Я дійсно вважаю, що Руслан (генпрокурор Руслан Рябошапка, – ред.) – хороший фахівець і що стосується Генпрокуратури. Але, я вважаю, що він не показав результат, я дійсно так вважаю. І тут немає ніяких пріоритетів: хто товариш , хто не товариш. Я дійсно вважаю, що в СБУ краща ситуація, ніж в Генпрокуратурі – це моє враження”, – зазначив Зеленський.

Нагадаємо, також раніше Володимир Зеленський прокоментував відставку прем’єр-міністра Олексія Гончарука, похваливши його, але зазначивши, що “потрібні нові мізки”.

The post “Не маєш результату – до побачення”: Зеленський висловився щодо роботи Рябошапки appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    В Италии открыт доступ к мобильному приложению против коронавируса

В Италии открыт доступ к мобильному приложению против коронавируса

Читать всю статью

Мы в соцсетях