ПолiтДумка

“Не відчуваю Путіна як партнера”: Зеленський висловив сподівання щодо якнайшвидшого партнерства України і РФ

Март 21
16:36 2020

Президент України Володимир Зеленський заявив, що він “не відчуває” російського лідера Володимира Путіна “як партнера”, тому наразі рано говорити про подальшу співпрацю між країнами. Таку думку він висловив в інтерв’ю британським журналістам The Guardian.

Зеленський вважає, що більшість росіян не хочуть війни з Україною, але поки що він не відчуває президента РФ Володимира Путіна своїм партнером в цьому питанні.

“Я не відчуваю його як партнера. Напевно, партнерами Україна і Росія зможуть бути, і я дійсно хотів би бути свідком цього не через сто років. Я хотів би це побачити. Тому що я впевнений, що більшість росіян не хоче, щоб була війна”, – зазначив президент України.

На його думку, сьогодні покоління 90-х – люди, які народились в незалежній Україні та інших республіках колишнього СРСР – взагалі не знають, що таке Радянський Союз, і не розуміють, чому Україну називають частиною якогось утворення.

“Я впевнений, що вони не розуміють, як це – напасти на іншу країну. Вони не розуміють, чому хтось каже, що Україна – це частина така-то, Крим їм подарували тоді-то. Це взагалі не цікавить цих людей. Вони не розуміють політику будь-якого лідера, який зазіхає на незалежність і територіальну цілісність іншої країни. Вони сучасні. Вони хочуть жити, працювати, подорожувати”, – сказав Зеленський.

Президент України сподівається “достукатися” до керівництва Росії в цьому питанні.

“І я це дійсно роблю. Коли це станеться? Я хочу, щоб завтра, але я не можу жити в ілюзорному світі. Ми живемо там, де ми живемо”, – сказав Зеленський.

Він також назвав переговори з Путіним “жорсткими, важкими та з серйозними шорсткостями”, але все ж такими, що рухаються вперед.

Нагадаємо, раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ймовірність домовитися із президентом України Володимиром Зеленським про мир і дружбу між країнами все-так ще є.

The post “Не відчуваю Путіна як партнера”: Зеленський висловив сподівання щодо якнайшвидшого партнерства України і РФ appeared first on Today.ua.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Камеру OnePlus 8 Pro протестировали в DxOMark

Читать всю статью

Мы в соцсетях