ПолiтДумка

Немає нічого святого: Китайці зробили копію Ford F-150 Raptor

Сентябрь 16
08:18 2020

Американці є палкими фанатами пікапів. Ford F-150 Raptor входить в число їхніх улюбленців. Однак, для китайців немає нічого святого. Китайська компанія Foton навіть зробила копію цього пікапа.

Називається китайський пікап Big General. Він запозичив у американського позашляхового автомобіля більше, ніж просто дизайн. Втім, деякі елементи дизайну китайці все-таки зробили оригінальні, не такі, як у американського оригіналу.

Цікаво, що Big General на одній з фотографій має легкосплавні колісні диски, які дуже нагадують легкосплавні диски позашляховика Lincoln Navigator.

Немає нічого святого: Китайці зробили копію Ford F-150 Raptor Судячи з фото, Big General трохи менше, ніж F-150. За своїми розмірами він ближче до Ranger і Toyota Tacoma. Однак, зовні він дуже сильно схожий на знаменитий американський пікап. І це не просто наслідування. Це пряме копіювання, що свідчить про порушення авторських прав.

У лінійку двигунів Big General увійдуть три агрегати. Йдеться про чотирициліндровий 2,0 л бензиновий турбомотор (238 к.с.), а також про чотирициліндрові 2,0 і 2,5 л турободізеля.

Немає нічого святого: Китайці зробили копію Ford F-150 Raptor Компанія Foton планує офіційно представити пікап Big General на автосалоні в Пекіні. Цей автосалон було відкладено, але не скасовано. Це єдиний великий автосалон в світі, який пройде в 2020 році, незважаючи на пандемію коронавирусу.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Новый Kia Sportage появится в апреле 2021 года

Читать всю статью

Мы в соцсетях