ПолiтДумка

Нідерландський аналітик назвав найгірший для України сценарій у разі зустрічі Трампа і Путіна

11 августа
22:12 2025

“Найгірший сценарій — це коли Трамп повністю піде назустріч з Путіним, і результатом може стати дуже несправедлива домовленість для України. І Зеленський має погодитись на речі, які для України буквально неможливі, наприклад, відмова від усього Донбасу з такими містами як Слов’янськ, Краматорськ, Костянтинівка. Це, звичайно, було б катастрофою для України. Зеленський не може з цим погодитись, і я вважаю, що український народ також не погодиться”, — зазначив Болдер.

За його словами, “найкращий сценарій — нічого не станеться. Навіть якщо це означає, що війна триватиме, але у світлі нинішніх стосунків між Путіним і Трампом це може бути навіть краще, ніж погана угода… Путін хоче зобразити себе розсудливим лідером, відкритим до переговорів, але він не хоче вести переговори з Зеленським, бо знає, що Зеленський добре розуміє, що відбувається, і може оцінити, що можливо, а що ні”.

Читайте також: Зустріч Трампа з Путіним нагадує Мюнхенську конференцію 1938 року — американський експерт

Болдер також підкреслив, що “Росія має погану репутацію у дотриманні угод. Ми бачили це на прикладі всіх попередніх угод, зокрема — Будапештський меморандум 1994 року, Україна була проголошена суверенною державою з її кордонами, включно з Кримом. І ми бачимо, що трапилось. Тому потрібні гарантії, але Путін намагатиметься ухилитися від них, кажучи, що це питання майбутнього, і не хоче зустрічатися з Зеленським, поки не будуть виконані певні умови. Можна припустити, що однією з умов є усунення Зеленського від влади, щоб Путін не мусив з ним говорити. Ще одна умова — передача значної частини територій Росії. Тож я думаю, що це навряд чи станеться”.

Як повідомляв Укрінформ, Дональд Трамп має намір зустрітися з Володимиром Путіним 15 серпня на Алясці.

Президент Володимир Зеленський наголосив, що Путін хоче обміняти паузу у війні на легалізацію окупації частини території України.

За даними NBC News, Білий дім розглядає можливість запрошення Президента України наступної п’ятниці, 15 серпня, на Аляску.

Фото надав Патрік Болдер


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Рішення щодо завершення війни без деокупації Криму послабить міжнародне право – експертка

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!