ПолiтДумка

Німеччина вважає вибори в Україні важливим, але не найголовнішим питанням

04 сентября
15:02 2023

У Німеччині вважають важливим проведення виборів в Україні, що є ознакою демократії, але не говорять прямо, чи готові чинити тиск на Київ щодо проведення голосування в умовах війни.

На запитання щодо потенційного тиску намагався відповісти речник федерального уряду Штеффен Гебештрайт на брифінгу в понеділок, передає кореспондент Укрінформу.

«В принципі, ми вважаємо правильними цінності демократичного волевиявлення і виборів, але треба брати до уваги особливу ситуацію, яка наразі є і буде тривати протягом осяжного майбутнього в Україні. Немає такої позиції, яку я міг би представити зараз щодо того, що ми хотіли би натиснути на Україну. Україна вже понад 18 місяців перебуває у війні як наслідок російського агресивного нападу, вона змушена захищатися, захищати свою територіальну цілісність і суверенітет. Це наразі – найголовніше питання», — сказав Гебештрайт.

Читайте також: Вибори зараз заберуть увагу від питання відновлення миру — Президент

Раніше речник заявив виданню Welt, що з огляду на необхідність дотримання звичайної дати виборів попри війну «федеральний уряд надає великого значення проведенню виборів і дійсності конституційних положень».

Як повідомлялось, США вимагають від України провести президентські вибори (які за нормальних обставин мали би відбутися навесні 2024 року), незважаючи на воєнний стан, «щоб не було завдано шкоди демократії в країні». Подібні наративи лунають також і з деяких інших столиць.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Эксперт: Уверен, что Бельгия и Украина выйдут из группы

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!