ПолiтДумка

Нові правила проведення виборів затвердили в Україні: у кого заберуть право голосу

Август 06
20:50 2020

В Україні заплановано проведення місцевих виборів на 25 жовтня 2020 року. Однак, у зв'язку з епідемією коронавируса в країні, Центрвиборчком рекомендував внести ряд змін. Кого вони торкнуться в першу чергу?

Нові правила проведення голосування складені експертами ЦВК і спрямовані на розгляд і затвердження Кабінетом міністрів України. В Центрвиборчкомі пропонують не пускати в приміщення, де буде проходити голосування в рамках місцевих виборів, людей без захисних масок або респіраторів.

Крім того, ЦВК рекомендує проводити дезінфекцію рук на вході до виборчих дільниць. Якщо Кабмін прийме дані рекомендації і затвердить їх, як обов'язкові до виконання, то перш ніж ви проголосуєте, вам не тільки доведеться надіти маску і продезінфікувати руки, але також вам зроблять температурний скринінг.

Організаторам місцевих виборах на місцях доведеться забезпечити розмітку для забезпечення соціальної дистанції виборців не менше 1,5 метра, а також повинен бути забезпечений контроль за тим, скільки часу виборець перебуває в приміщенні виборчої дільниці. Нові правила проведення виборів затвердили в Україні: у кого заберуть право голосу У приміщеннях будуть строго стежити за чисельністю людей всередині приміщення, щоб не допустити масових скупчень. Виборчі комісії на місцях зобов'яжуть проводити дезінфекцію дверних ручок, сходових перил, канцелярського приладдя, столів, підвіконь, підлог і інших поверхонь. Вологе прибирання повинна проводитися кожні 4 години, вимагають в Центрвиборчкомі.

Виборці з симптомами ГРВІ голосуватимуть в окремій кабінці, куди доступ здоровим людям буде закритий. Для виборців, які перебувають на самоізоляції, буде організована спеціальна переносна урна. У ЦВК рекомендують виборцям приходити на ділянки зі своєю ручкою, а також не брати з собою дітей.

До речі, український астролог прогнозує скасування місцевих виборів в країні. Дуже цікавий прогноз від Влада Росса.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Эксперт рассказал о пользе смешанного обучения школьников в период карантина

Эксперт рассказал о пользе смешанного обучения школьников в период карантина

Читать всю статью

Мы в соцсетях