ПолiтДумка

Новини

Ноябрь 05
19:29 2012

Вівторок, 14 лютого 2012, 23:05

Комісія у складі українських та іноземних лікарів розпочала медичний огляд екс-прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Як повідомляє УНІАН, про це на брифінгу повідомив начальник Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков.

За його словами,Юлію Тимошенко вдалося переконати в необхідності залучення, крім іноземних, ще й українських фахівців Міністерства охорони здоров’я.

Між тим захисник Тимошенко Сергій Власенко заявляє, що Юлія Тимошенко висловлюється проти участі працівників Міністерства охорони здоров’я України в міжнародній медичній комісії, яка повинна провести її обстеження.

«Станом на вчора вона абсолютно чітко сказала, що заперечуватиме проти участі лікарів Мінохоронздоров’я. Вона про це подала ряд заяв, у тому числі останню заяву з цього приводу вона подала минулої п’ятниці», — цитує Власенка сайт БЮТ.

За його словами, Тимошенко не хоче бачити лікарів Мінохоронздоров’я у будь-яких комісіях, які її обстежують, і що це її принципова позиція.

При цьому Власенко висловив здивування, чому його не пустили до Юлії Тимошенко у вівторок.

«Я бачив ряд людей, які заходили до неї: це представники прокуратури, керівного складу пенітенціарної служби. Я не знаю, що вони там зараз з нею роблять, як її там психологічно або непсихологічно обробляють, і що там взагалі відбувається», — обурився Власенко.

На його думку, лікарі Мінохоронздоров’я введені до складу міжнародної комісії для того, щоб дисбалансувати висновки іноземних медиків. Водночас адвокат висловив сподівання, що робота комісії не буде зірвана, а висновки іноземних лікарів покажуть реальний стан здоров’я Юлії Тимошенко.

Захисник також обурився присутністю на території Качанівської колонії людей з відео- і аудіозаписуючою апаратурою.

За його словами, на прохання повідомити, яке ЗМІ вони представляють, люди з апаратурою оберталися спиною.

Власенко припустив, що ці люди проникли на територію колонії разом з представниками прокуратури і пенітенціарної служби.

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Новая технология значительно ускорит время обучения нейросетей

Читать всю статью

Мы в соцсетях