ПолiтДумка

Олег Ляшко слідом за дружиною програв вибори в Раду

Октябрь 28
10:13 2020

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко програв на виборах на окрузі №208 в Чернігівській області кандидату від "Слуги народу" Анатолію Гунько. У своїй перемозі Ляшко не сумнівався, але виборці вирішили по-іншому. За офіційними даними ЦВК, за Анатолія Гунько віддали свої голоси 34,10% виборців (21 245 голосів), а за Олега Ляшка — 31,78% громадян (19 799 голосів).

На виборах у цьому окрузі було зареєстровано два клона Олег Ляшко, які відібрали у "слуги народу" 2 633 голоси. Але навіть це не допомогло головному радикалу України пройти в Раду.

Відразу після виборів 25 жовтня Ляшко заявив про свою перемогу на 208-му окрузі, так як в рідній області він розраховував на високу підтримку. Зараз він вимагає перерахунку голосів на тих виборчих дільницях, де була аномально висока явка з високим відсотком голосів за його конкурента Гунько, і звинувачує опонента в скупці голосів.Олег Ляшко слідом за дружиною програв вибори в Раду Як повідомлялося, дружина лідера Радикальної партії Росита Ляшко, яка очолила партію чоловіка в списках до Київради, програла на виборах. За політсилу Ляшко у на Київщині свої голоси віддали 3,86% виборців при прохідному бар'єрі 5%. Таким чином, подружжя, за результатами цих виборів, не стане народними депутатами.

Share

Статьи по теме

Последние новости

У сутичках на Банковій постраждали 27 правоохоронців

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".