ПолiтДумка

Олег Винник поскаржився на неприємні наслідки коронавируса: співак насилу відновлюється

Ноябрь 06
15:25 2020

Популярний український співак Олег Винник багато чого позбувся через зараження коронавірусною інфекцією. Виконавець зізнався, що був щасливий брати участь у «Танцях із зірками» з Оленою Шоптенко, але повернутися на проект більше не зможе.

Олег Винник захворів COVID-19 в середині жовтня 2020 р, хвороба проходила в досить легкій формі, але при цьому співак ледь міг стояти на ногах, оскільки нестерпно боліли суглоби. Цікаво, що тест на коронавірус показав негативний результат. Тривале лікування від інфекції призвело до того, що пару Винник-Шоптенко дискваліфікували судді танцювального проекту.

Наслідки перенесеного COVID-19 Олег Винник відчуває до цих пір, він схуд на 10 кг, а нюх і смакові відчуття до нього повернулися лише частково. В цілому співак уже відчуває себе добре, але все ж коронавірус ще дає про себе знати. Олег Винник поскаржився на неприємні наслідки коронавируса: співак насилу відновлюється До слова, Олег Винник не забував про своїх улюблених шанувальників. Для них у співака вже практично готова нова пісня, яку він виконає в парі з одним дуже відомим в Україні людиною. Деталі прем'єри артист не розкриває, вважає за краще тримати інтригу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Олег Винник, щоб прогодувати сім'ю, змушений був працювати під час хвороби. Чому артистові довелося переносити коронавірус, розробляючи дизайн захисних масок і продавати їх своїм шанувальникам?

Share

Статьи по теме

Последние новости

Канада підтримує право Ізраїлю захищатися від ракетних обстрілів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".