ПолiтДумка

Олександр Турчинов стверджує, що існує достатньо фактів для визнання місцевих виборів недійсними

Ноябрь 05
18:55 2012

Існує достатньо фактів для визнання недійсними місцевих виборів у багатьох регіонах України.

Про це на брифінгу заявив Перший заступник Лідера партії «Батьківщина» Олександр Турчинов.

За його словами, про це свідчить, зокрема, надзвичайно велика кількість виборців, які виявили бажання проголосувати на дому.

Турчинов зазначив, що лідером по голосуванню на дому наразі є Автономна Республіка Крим, де кількість таких виборців збільшилась у 2,5 рази порівняно з президентськими виборами.

Також, за словами Олександра Турчинова, лідерами з голосування на дому є Вінницька, Дніпропетровська, Закарпатська, Луганська, Одеська та Полтавська області.

Він зазначив, що більшість виборців не написали відповідних заяв до тервиборчкомів.

«Просто у членів комісії від Партії регіонів є список тих, хто, на їх думку, хоче голосувати на дому. Вони виїжджають до них, працівників опозиції в ці групи, як правило, не беруть», — сказав Турчинов.

Окрім того Перший заступник Лідера партії «Батьківщина» повідомив, що під час цих виборів активно застосовується технологія понаднормового завезення кількості бюлетенів до закладів охорони здоров’я.

Наприклад, в один з тубдиспансерів Херсонської області привезли 4 тис.361 бюлетень при наявності 90 хворих, а в психлікарню при наявності 255 пацієнтів завезли 6 тис.683 бюлетенів.

Також він наголосив, що попри те, що суди були змушені визнати незаконність відмов ТВК у реєстрації списків «Батьківщини» на місцевих виборах; її кандидатів на посади мерів та кандидатів по мажоритарним округам, їх рішення невиконані.

За словами Турчинова, подібна ситуація склалась тому, що влада «нахабно прикриває невиконання рішень суду, що є злочином».

«На місцях переконані: прокуратура прикриє, МВС прикриє, СБУ прикриє – це конкретні факти, які свідчать, що замість виборів відбувається злочин», — сказав Олександр Турчинов.

Крім того, за інформацією, наявною у Олександра Турчинова, у Донецьку та АР Крим вже заповнені протоколи з результатами голосування.

Джерело: http://byut.com.ua/news/3929.html

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Xiaomi выпустит «убийцу» iPhone 12 mini

Xiaomi выпустит «убийцу» iPhone 12 mini

Читать всю статью

Мы в соцсетях